Шановні друзі!

Нашій команді дуже приємно привітати Вас на сторінках нашого сайту.

«Міжнародна асоціація трансферу технологій» розпочала свою діяльність, спрямовану на покращення організації діяльності, комунікації компаній та трансферу технологій. Наша громадська організація – це команда професійно підготовлених, відповідальних спеціалістів, діяльність яких спрямована на розвиток економічного, етичного та ринкового потенціалу компаній. Ми пишаємось своїми членами, які беруть активну участь у житті ринку.

Артем Гончаренко, президент «Міжнародної асоціації трансферу технологій»

 

Вступити до ГО «Міжнародна асоціація трансферу технологій» мають право громадяни України, які на момент вступу досягли 18 років і які мають бажання стати частиною громадського становлення в Україні.

Відповідно до рішення Правління ГО членами можуть бути і інші громадяни, представники трудових колективів компаній, установ, організацій.

Членство в ГО є індивідуальним. Індивідуальні члени повинні виконувати вимоги, викладені в діючому статуті, та брати участь в діяльності громадської організації. За рішенням Правління громадської організації можуть бути і інші громадяни, трудові колективи компаній, установ, організацій.

Рішення щодо членства в Громадській організації приймається протягом місяця з дня подачі заяви на ім’я президента про бажання стати членом.

Серед основних обов’язків членів ГО слід відзначити необхідність дотримання вимог чинного Статуту, виконувати рішення статутних органів, прийняття участі у проведенні заходів, спрямованих на пропаганду діяльності ГО, зміцнення авторитету серед громадськості.

До членів застосовується попередження та виключення з Громадської організації у випадку грубих порушень Статуту, систематичного невиконання рішень керівних статутних органів, поведінку, що компрометує діяльність громадської організації.