3 кроки для вступу в ITTA Club

Пройти інтерв'ю

Отримати доступ до клубу

Заповнити заявку

Розвиток бізнесу є складовою відповідних функціональних зон компаній, які працюють в різних галузях. Все це потребує представлення на ринку нових продуктів, освоєння нових ринків та каналів збуту.

Що Ви будете робити, якщо з'являться нові бізнес-можливості? Привабливі потенційні стратегічні можливості, які нададуть Вам переваги для максимальної реалізації? Розвиток бізнесу передбачає стимулювання росту за рахунок пошуку нових партнерів, категорій клієнтів та направлення бізнесу.

Правильне розставлення пріоритетів та розвиток бізнес-ерудиції. Дисциплінарна реалізація. Успіх полягає в дотриманні дисципліни. Експертний погляд. Ми переконані, що для кожного виду бізнесу буде корисний так званий погляд ззовні, від представника іншої галузі.

Головна цінність клубу - профільне бізнес-ком'юніті

Підтримка однодумців-профі

Відкритий обмін досвідом, інформацією та бізнес-лайфхаками

Унікальні рішення спеціально для Вас

Індивідуальні сесії з менторами

Вибирайте експерта з актуального питання
з урахуванням поточного розміру вашого бізнесу і вирішуйте свої завдання

Бронювання часу

Можна планувати роботу з менторами на місяць вперед

Консультації

До 30 хвилин в сервісі Zoom

Протягом місяця

ви можете отримати одну консультацію у кожного ментора

Наш КЛУБ допоможе розвинути Ваш бізнес, знайти нових стратегічних партнерів, вивчити взаємовигідні можливості, розробити та підписати нові угоди, надасть необхідні консультації, забезпечить можливості підвищити конкурентоспроможність бізнесу, розширити спектр та якість своїх послуг.

Все, що для Вас сьогодні є невизначеним та іншим, в результаті призведе до стійкого розвитку бізнесу, який є запорукою успіху та стабільного прибутку. Наша ГО допоможе відстояти права, професійно зростати, надає ряд консалтинговиг та інших послуг, які допоможуть активно розвиватись.

Вступ до нашого клубу сприяє захисту прав представників бізнесу, вирішенню гострих питань бізнесу, який працює самостійно та прагне отримати надійний та стабільний фундамент.

Ми надаємо послуги:

КОНСУЛЬТУВАННЯ

НАЛАГОДЖУЄМО КОМУНІКАЦІЮ МІЖ КОМПАНІЯМИ

СПРИЯЄМО РОЗВИТКУ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ЗАХИЩАЄМО ІНТЕРЕСИ УЧАСНИКІВ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

На кожному етапі, особливо на першочергових етапах важливо здійснити пілотний маркетинг, організувати комунікацію з потенційними та реальними споживачами. На всіх етапах роботи на ринку важливо правильно взаємодіяти з потенційними та реальними покупцями, просувати свої інноваційні ідеї. На етапі стартапу ініціатори взаємодіють не стільки з цільовим ринком, як з контактними групами. До того ж поступово опрацьовують проблеми та очікування контактних груп, їх представників та визначають  основні очікування їх представників та саму споживчу цінність.

Наші консультанти допоможуть у вирішенні питань, презентувати свою ідею так, щоб вона влучила в потреби фізичних та юридичних осіб, які можуть бути причетними до втілення.

Об’єднання управлінців та власників бізнесу – прекрасний інструмент для розвитку та проведення дозвілля. Ми працюємо для захисту незалежного прозорого бізнесу та розвитку України як сильної, незалежної демократичної держави.

 

Розумний нетворк одним кліком

Знайди - Однодумців Партнерів Експертів

Щотижня зустрічайся онлайн з новою людиною, підібраною за твоїми інтересами і запитами
 

Для розвитку себе і бізнесу важливі зв’язку. Але не менш важливо, як ти їх заводиш. Ходиш на конференції, стукаєш в групи або ЧАТИК, щоб зав’язати ті самі корисні знайомства?

З нашою допомогою ти знайдеш зв'язки, якими можна пишатися

У співрозмовників є досвід, який тобі потрібен

Всі учасники нетворкінгу - із товариства, де безліч стартапів, підприємців і фахівців, близьких тобі за рівнем і духу.

Точний алгоритм метчінгу

Ніяких рандомних людей. Тепер запитання: «Чим ми можемо бути корисними один одному?» завжди буде мати очевидну відповідь.

У підсумку багато часу і енергії йде ось на це:

Ти рідко знаходиш споріднених духом людей, які можуть чимось допомогти

У тебе зав’язуються розмови з людьми, з якими доводиться з пальця висмоктувати «а чим ви можете бути один одному корисні?»

А цікава тобі людина не завжди відкрита до спілкування