Курси по запуску та просуванню бізнесу

Комплексні навчальні програми, які допоможуть підприємцям-початківцям запустити та розвинути свій бізнес.

Наші курси ґрунтуються на досвіді! Мінімум теорії та максимум практики

Учбова програма допоможе вам оцінити прибутковість вашої компанії, зрозуміти послідовність кроків для її подальшого розвитку

 

Записи завжди з Вами

Необхідно буде освіжити в пам’яті інформацію? У Вас завжди буде можливість переглянуті відеозанять.

Нові знання та нетворікінг

Навчання з ІТТА дає можливість спілкуватись з експертами та однодумцями, отримати допомогу наставника.

План розвитку в бізнесі та професії

На нашому курсі Ви отримаєте практичні навички для розвитку в обраному напрямку.

На наших курсах Ви дізнаєтесь для себе багато цікавого та зможете знайти те, що найближче Вашим інтересам та здібностям.

На наших курсах Ви дізнаєтесь для себе багато цікавого та зможете знайти те, що найближче Вашим інтересам та здібностям. У нас можна пройти безкоштовно курси

Креативність та дизайн мислення

Ми навчимо ключовим методам та принципам пошуку рішень та їх вибору, що максимально відповідають вимогам користувача або бізнесу.

Стратегія та планування

Розглядаючи реальні кейси Ви навчитесь аналізувати ринок, переваги та слабкі боки Вашого бізнесу, а також дізнаєтесь як зайняти власну нішу. Також на курсах Ви дізнаєтесь класичні та авторські методики побудови стратегії.

Постановка цілей

На наших курсах Ви дізнаєтесь що таке ціль та як її знайти, відмінності між цілями та завданнями, ознайомитесь з алгоритмом постановки цілей. Курси дозволять підвищити мотивацію та рішучість як керівника, так і всього колективу.

Створення ідей та відкриття бізнесу

На курсах ми навчимо перетворювати ідею в бізнесі. Ми запропонуємо дієві методики та ефективні способи розкрутки бізнесу з мінімальними капіталовкладеннями.

Інтенсив SMM за 3 дні

Програма охоплює всі популярні соціальні мережі, які сприяють просуванню бізнесу, формуванню іміджу бренду та продажам онлайн.

SEO як інструмент контенту

Курс SEO навчить як привертати увагу нових клієнтів, вміти грамотно формувати структуру сайту, підбирати ключові фрази, навчимо основам оптимізації.

Google реклама + YouTube

Курси дозволять Вам вивчити всі особливості роботи з цими сервісами. Ви почнете з вивчення налаштувань акаунта та поступово дійдете до запуску.

Управління ризиками

На курсах ми розглянемо методи та підходи ідентифікації, аналізу та оцінки проектних ризиків.

Маркетинг для малого та середнього бізнесу

На наших курсах Ви дізнаєтесь як правильний маркетинг впливає на досягнення фінансових результатів компанії, отримаєте поради щодо необхідності здійснення певних кроків в напрямку побудови більш ефективної системи маркетингу в компанії.

Фінансове управління та облік

Цей курс для тих, хто прагне розбиратись в фінансах та фінансовому стані компанії, вміти аналізувати інформацію різної складності та якості, оцінювати інвестиційний потенціал та приймати ефективні рішення щодо управління капіталом компанії.
Кожен наш курс систематизує знання та допомагає сформувати власне розуміння, оцінювати потенційні ризики, приймати ефективні рішення для розвитку компанії.