PATProfi Med

 

Про проект

Інноваційний додаток призначений для лікарів та пацієнтів. PATProfi MED дає можливість спілкуватись лікарям з пацієнтами, обмінюватись корисною інформацією, повідомленнями, зберігати історію лікування, отримувати консультацію.

Сучасний розвиток технологій активно впливає на всі сфери людської діяльності, в тому числі і медичну галузь. Активний графік, брак часу вимагають нових рішень. Нам тепер не достатньо просто консультацій та виписаних рецептів, ми прагнемо отримувати високваліфіковані консультації від лікарів, мати можливість проконсультуватись не очікуючи черги, ознайомлюватись із актуальною медичною інформацією, зберігати історію лікування.
PATProfi MED забезпечує легкий та швидкий доступ до актуальної медичної інформації, зберігати історії лікування, діагнози, виписані рецепти та ін.
На нашу думку, ми створили найкращий медичний додаток, здатний задовольнити запити пацієнтів та лікарів. Зручний та простий інтерфейс, завдяки якому лікар має можливість поставити попередній діагноз, порекомендувати здати аналізи та пройти дослідження, перевірити результати, відслідкувати терапевтичне лікування та вакцинацію, ділитись актуальною інформацією.
Додаток безкоштовний та дає можливість користуватись будь-кому, достатньо лише зареєструвати обліковий запис.

 

Спілкування з лікарем

Мультиплатформа

Публікація новин

Project Information