info@itta.org.ua
0676683727
03083, м. Київ, Голосіївський район, вул. Пирогівський шлях, 34, корпус 1, офіс 420/1.

Про нас

Міжнародна громадська асоціація трансферу технологій -українська некомерційна організація, заснована в 2020 році. Основна ціль нашої діяльності є розробка програмного забезпечення та дослідження, аналіз, удосконалення якості тестування програмного забезпечення.

Наша діяльність направлена на розвиток ефективної системи регулювання діяльності, об’єднувати та виражати інтереси ІТ-сфери як на українському, так і на міжнародному ринку, створити сприятливі умови для їх розвитку.

Сфери компетенції діяльності Міжнародної громадської організації трансферу технологій:

Саморегуляція

Громадська організація виступає базовим майданчиком для формування загальної позиції спеціалістів різних сфер діяльності в рамках розвитку трансферу технологій, а також слугує переговорним інструментом для спілкування з представниками рекламних та комунікаційних компаній, об’єднання користувачів, засобами масової інформації.

Законотворча функція

Наша асоціація активно приймає участь в обговоренні законопроектів, а також підтримує стійкі взаємовідносини з державними органами.

Громадська організація проводить моніторинг практики використання законодавства

Розробка та дія по залученню концепції саморегулювання

Сприяє розвитку ринку та просування етичної поведінки всіх учасників ринку, як по відношенню користувачів, так і у відношенні з іншими учасниками ринку.

На підставі рішень членів нашої громадської організації розробляється та активно пропагандується концепція ведення розвитку саморегулювання ринку.

Наша концепція передбачає створення єдиної організації, до складу якої будуть входити члени з різноманітних суспільних організацій, учасників ринку. Така організаційна структура зможе здійснювати наступні функції:

Члени громадської організації

Відповідно до статуту членами громадської організації можуть бути юридичні та фізичні особи, які об’єднуються відповідно до інтересів, визначають та виконують вимоги чинного Статуту, своєчасно сплачують членські внески.

Членство в Міжнародній громадській організації трансферу технологій чинне після прийняття відповідного рішення Правління ГО.

В громадській організації встановлено дві категорії членства:

  • Дійсні члени, які мають право вирішального голосу;
  • Асоційовані члени, які мають право дорадчого голосу.

Набуття членства складається з декількох етапів:

Заповнення онлайн анкети для вступу

Ми ретельно дбаємо про безпеку особистої інформації.

Сплата членських внесків

Сплатіть необхідні членські внески, які надішле Вам громадська організація після отриманні анкети.

Схвалення правлінням

Кожного місяця на зборах правління Громадської організації здійснюється схвалення анкет кандидатів. На розгляд подаються лише анкети тих заявників, які виконали всі умови вступу.

Склад правління

Гончаренко Артем Вадимович

Президент громадської організації

Гончаренко Артем Вадимович

Президент громадської організації

© 2020 Made by love with PATProfi