International Transfer Technology Association та Федерація Сучасного П’ятиборства України в рамках співробітництва запускають спільний освітній проект ITTA SportED, направлений на освіту спортсменів в Україні та за її межами.

Ви дізнаєтесь велику кількість маркетингових, юридичних, бухгалтерських та психологічних аспектів просування власного бренду.
Наші курси пропонують Вам не тільки теоретичні знання, але й розуміння таких понять як «власний бренд», «реклама», «маркетинговий план», «маркетингова стратегія», «контент» та багато іншого.
Ми пропонуємо Вам почати просувати свій бренд в Інтернеті.
При умовах мінімальних капіталовкладень, Ви отримаєте чудову можливість старту власного бізнесу. Продумане використання рекламних стратегічних інструментів дозволить ефективно та в правильному світлі презентувати себе, продати свої послуги, освоїти нові комерційні простори для бізнес проектів в рамках конкретного регіону, країни і навіть за її межами.
Наші досвідчені спеціалісти дадуть Вам чітке розуміння того як повинен працювати власний бренд, бізнес.
Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного слухача та максимальну кількість практики. Ми доведемо Вам, що бренд – це досить просто та кожен може з цим впоратись.

Хочете дізнатись як почати просування власного бренду?

Якщо Ви плануєте власний розвиток та шукаєте знайти хороші курси, то ми створили для Вас оптимальну програму – унікальний курс для спортсменів, які допоможуть Вам дізнатись всі тонкощі створення та ведення власної справи.

Навчання просуванню власного бренду – це свого роду практична лабораторія по просуванню власних проектів в Інтернеті, ми можемо запропонувати ефективні способи розкрутки бізнесу при умовах мінімальних витратах, а декому вдається і майже безкоштовно.

Якщо Ви потребуєте консультацій по створенню або веденню власного бренду, але не маєте можливості відвідувати тривалий курс, то наш курс – саме те, що Вам потрібно. Приходьте та ми допоможемо Вам досягнути бажаного результату!