info@itta.org.ua
0676683727
03083, м. Київ, Голосіївський район, вул. Пирогівський шлях, 34, корпус 1, офіс 420/1.

Шановні друзі!

Нашій команді дуже приємно привітати Вас на сторінках нашого сайту.

«Міжнародна асоціація трансферу і технологій» тільки розпочала свою діяльність, спрямовану на покращення організації діяльності, комунікації ІТ-компаній та трансферо-технологій. Наша громадська організація – це команда професійно підготовлених, відповідальних спеціалістів, діяльність яких спрямована на розвиток економічного, етичного та риночного потенціалу компаній. Ми пишаємось своїми членами, які беруть активну участь у житті ринку.

Артем Гончаренко, президент «Міжнародної асоціації трансферу і технологій»

Вступити до ГО «Міжнародна асоціація трансферу і технологій» мають право громадяни України, представники національних меншин, які на момент вступу досягли 18 років і які мають бажання стати частиною громадського становлення в Україні.

Відповідно до рішення Правління ГО членами можуть бути і інші громадяни, представники трудових колективів компаній, установ, організацій.

Членство в ГО є індивідуальним. Індивідуальні члени повинні виконувати вимоги, викладені в діючому статуті, та брати участь в діяльності громадської організації. За рішенням Ради громадської організації можуть бути і інші громадяни, трудові колективи компаній, установ, організацій.

Рішення щодо членства в Громадській організації приймається протягом місяця з дня подачі заяви на ім’я президента про бажання стати членом.

Серед основних обов’язків членів ГО слід відзначити необхідність дотримання вимог чинного статуту, виконувати рішення статутних органів, прийняття участі у проведенні заходів, спрямованих на пропаганду діяльності ГО, зміцнення авторитету серед громадськості.

До членів застосовується попередження та виключення з Громадської організації у випадку грубих порушень Статуту, систематичного невиконання рішень керівних статутних органів, поведінку, що компрометує діяльність громадської організації.

© 2020 Made by love with PATProfi