Цифрова ідентичність

З кожним роком Інтернет став незамінним елементом нашого життя, перетворюючись з паралельного всесвіту в елемент звичайної реальності. Такі вирази, як «сидіти в Мережі» або «віртуальне спілкування», стали анахронізмом, оскільки Інтернет з речі в собі поступово перетворився в інструмент. Ми почали використовувати його, щоб писати листи, читати новини, робити покупки і так далі.

Загальна схема цифрової ідентифікації наступна: людина проходить біометричне сканування, після чого її данні відправляються в єдину біометричну систему, а сама людина реєструється в єдиній системі ідентифікації та аутентифікації. При необхідності пройти аутентифікацію людина може підтвердити свою особистість за допомогою камери та мікрофона свого смартфона, планшета або іншого пристрою. Таким чином, у Вас буде можливість відкрити рахунок в банку не відвідуючи саме відділення.

На перших етапах участь в проекті прийматимуть банки, якщо система себе добре зарекомендує, то її можна буде розповсюдити і на інші сфери діяльності.