24 лютого 2021 року президент Федерації сучасного п’ятиборства України (ФСПУ) Ігор Панін і президент ITTA «Міжнародна асоціація трансферу технологій» Артем Гончаренко підписали Меморандум про співпрацю в сфері реалізації спільних проєктів

Зокрема, вже в березні стартуватиме освітній проєкт “DIGITAL просування спортсмена та бренду” для представників ФСПУ. Курс сформований таким чином, щоб занурити слухача в онлайн середовище під керівництвом досвідчених спеціалістів в області маркетингу, реклами. Навчальний проект базується на реальних кейсах у відповідності до потреб ринку, направлений на вивчення не тільки DIGITAL-навичкам, але й додатковим знанням – створення маркетингової стратегії, бренду, управлінням сайтом, ведення соціальних мереж, SEO, Google Ads, Google Analytics. Курс допоможе отримати базові знання про весь комплекс онлайн роботи над продуктом та навчатись за передовими методика в сфері діджиталізації.
Також, в ході навчання спортсмени опановуватимуть онлайн та офлайн механізми започаткування та просування власних стартапів, маркетингові, бухгалтерські, PR-елементи просування власної справи.
Курс триватиме до кінця року та відбуватиметься в онлайн режимі.
Реєстрацію на участь в програмі буде оголошено незабаром
Слідкуйте за новинами на сайті ФСПУ та соцмережах, аби першими дізнаватися про актуальні новини з життя пентатлону.